Zamyšlení

17.04.2022

Stále na mě na Fb vyskakují články od různých ezo guruú o té úžasné transformaci, která teď probíhá. Jak se zvyšují vibrace, mění se vesmír, země a také my.

Mno ..... Takže, dle těchto lidí, kteří se považují za osvícené a cpou tyto báchorky o transformaci, které si někde přečetli na webu a stále si je předávají a kopírují mezi sebou jako nějakou mantru, se změníme? Jen tak?

Co na tom, že jste plni bolesti. Nemáte se rádi. Někdo vám ublížil. Nevíte si rady se svým životem. Jste nespokojeni, unaveni, ztrápeni. Plni nepěkných vzpomínek, křivd a nespravedlnosti. Co na tom, že jste díky své bolesti ublížili druhým. Co na tom, že takto si tyto negativní emoce a vzpomínky předáváme mezi sebou. Co na to, že čekáme, až se změní ten druhý, oni. Ve smyslu, že až se změní oni, já nebudu mít problém.

Prostě přijde, přichází vyšší vlna očistné energie a ta nás, každého z nás očistí od všech těch vzpomínek, myšlenek, bolestí, emocí a změní mávnutím proutku naše myšlení? My okamžitě zapomeneme na to, co se nám stalo? Vše se samo rozplyne? Zmizí? Lidé přestanou ubližovat jeden druhému? A my, takto očištěni a změněni odcestujeme do jiné galaxie? Jen tak, za odměnu? Aniž bychom něco sami napravili, změnili, pochopili, prožili? Že do vás tato energie nabouchá lásku a vy se najednou budete mít rádi, jen tak, bez příčiny a poznání, co je to skutečná láska? Budete vědět proč a v čem děláte chybu? A všechna vaše minulá já, která zde kdy existovala a ublížila jak sobě, tak druhým, tak jako jejich činy a myšlenky, vzpomínky najednou zmizí? Rozplanou se? Přestanou existovat?

To si opravdu někdo naivně myslí, že energie, kterou jste kdy vytvořili a stále vytváříte vlastním jednáním, konáním, myšlenkou a emocí se rozplyne a přestane existovat? Bolest druhého přestane existovat? Nespravedlnost druhého přestane existovat? Emoce, které jste měli a cítili přestanou existovat? Vaše vlastní myšlenka, kterou jste vytvořili, tak jako úmysl, který jste při tom měli přestane existovat? Přestanete myslet tak, jak myslíte a budete myslet jinak? Budete cítit jinak? A budete automaticky vědět proč? Bez jakéhokoliv vlastního poznání a zažití na vlastní kůži skrze život a vlastní prožitek, pochopení?

A co rovnováha a spravedlnost? Vaše vlastní odpovědnost za to, co vše jste vytvořili a stvořili svou negativní, emoční myšlenkou, jednáním, chtěním a bolestí, tedy ublížili jste druhému? Že díky rovnováze a spravedlnosti se k vám vše vrátí, aby byla nastolena rovnováha energií a sil na obou stranách? Jak u vás, tak i u těch druhých? Těch vás také tato transformační energie zbaví?

Máte podobné zkušenosti? Podělte se s námi o ně..

Psát k tomuto článku prostřednictvím 'Facebook" stránky můžete zde