Novinky

Zohran

Vánoční obrázky malované na skle v e-shopu od 15 listopadu!


Zohran

Připravuji...

Vzorec lásky

-
Kniha Vzorec lásky vypráví příběh o věčné lidské touze být šťastný, milovat a být milován. O hledání záhadného pergamenu, na kterém je prastarý alchymistický vzorec  na výrobu lásky.
Děj knihy se odehrává v různých světech a časech. Osudy jednotlivých postav a hrdinů se navzájem proplétají, navazují na sebe a ovlivňují se navzájem napříč časem až do současnosti.
V mé knize najdete obyčejné lidi, hrdiny i padouchy. Vykresluji v ní fantastický svět plný zázraků, kouzel a tajemna, a ve kterém jsou mimo jiné i postavy o kterých slýcháme v pohádkách. Draci, černí mágové, čarodějky, trpaslíci a různé kouzelné bytosti.

V prvním dílu Propletené osudy se seznámíte s hlavními hrdiny, dvěma stíny a budete s nimi prožívat jejich příběh, který vás zavede nazpět v čase. Do doby, kterou už známe pouze z vyprávění.

V druhém dílu Dávno zapomenutý svět - nebezpečné dobrodružství se mladá dívka Sára vydá nazpět v čase, do dávno zapomenutého světa, ve kterém bude čelit spolu se svými přáteli mnoha úskalím, nebezpečí a nástrahám. Po návratu zpět zjistí, 
že vše je úplně jinak, než jak se domnívala.


             V tuto chvíli si již můžete zakoupit mou první knihu 

Vzorec lásky 

jako Ebook v našem E-shopu